CETLI s.r.o.

CETLI s.r.o. je zcela novou firmou na trhu. Její majitelé mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou elektronických databází léčiv. Nyní připravili tuto e-databázi pro veterinární léčiva. Byly vytvořeny dvě nové značky – databáze pro odborníky a databáze pro širokou veřejnost – obě pod jedním brandem, jak už napovídá i stvořené logo společnosti CETLI s.r.o.

Majitelé nejprve prošli kreativními dotazníky, kde si měli i oni sami objasnit, jaké má značka cíle a jak má působit na zákazníky. Teprve potom byl navržen styl a zvolena i jednotlivá jména dvou nových databází. Vše má vystihovat hravost, ale také jednoduchou precizní funkčnost.

VETINFOx

VETINFOx je databází pro odbornou společnost v celém svém rozsahu. Název tedy vyjadřuje zaměření a skrývá v sobě i maskota značky – Foxe. Výběr barevné palety pro tento subbrand byl tedy zcela jasný.

VLK

VLK je databází pro širokou veřejnost. Databáze je obohacena o slovník odborných výrazů a profil vašeho domácího mazlíčka. Název je tvořen zkratkou – Veterinární Léčiva v Kostce – která tvoří jméno hlavního maskota – Vlka.